Teknolojik Gelismeler • Vicenzaoro Mücevher Fuarı

Ariş Pırlanta, 05-09 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Vicenza şehrinde gerçekleşen Vicenzaoro Mücevher Fuarı’na katıldı.

Mücevherde fark yaratan koleksiyonları ve klasikten moderne zengin çeşitliliği ile beğeni toplayan Ariş pırlanta, 05-09 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Vicenza şehrinde gerçekleşen Vicenzaoro Mücevher Fuarı’nda (Vicenzaoro September) birbirinden zengin koleksiyonları ve şık tasarımları ile yeraldı.Beş gün boyunca dünyanın pek çok ülkesinden fuar katılımcıları ve ziyaretçileri ile buluşan Ariş Pırlanta, yeni koleksiyon ve tasarımlarını mücevherde dünyanın en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Vicenzaoro’da ürünlerini sundu.Kuyumculuk, saat ve aksesuar sektörlerinden uluslar arası katılımcıları, ziyaretçileri buluşturmayı hedefleyen Vicenzaoro Fuarı, her yıl Ocak ve Eylül aylarında İtalya’da Vicenza şehrinde düzenleniyor. Mücevher sektörü profesyonellerinin buluştuğu, yeni koleksiyonların, farklı tasarımların sergilendiği, gündem ve gelecek trendlerinin görücüye çıktığı Vicenzaoro Fuarı, dünya kuyumculuk sektörünün her yıl merakla beklenen en büyük fuarları arasında yer alıyor.
Dünyaca ünlü müzayede evi Sotheby’s tarafından düzenlenen müzayedede Keşmir safiri, oranj-pembe pırlanta ve El Dorado olarak bilinen zümrüt rekor fiyatlara alıcı buldular.

28.18 karatlık zümrüt kesim Kashmir (Keşmir) safiri yaklaşık 5.100.000 dolardan alıcı buldu. Sotheby’s Müzayede Evi’nin düzenlediği müzayedede satılan otuz iki adet baget pırlanta ile çevrili safir tek taş yüzük, karat başına 180.371 dolar ile bir rekor kırmış oldu. New York’ta bulunan Sotheby’s Mücevher Bölüm Başkanı Gary Schuler olağanüstü renk ve kalitedeki safirin bu miktara satılmasının kendileri için sürpriz olmadığını dile getirdi.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 07 Oca 2016, 08:48


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Bir cevap yazın