Teknolojik Gelismeler • Eaton’ın Hydre-MACTM Motoru En Uygun Uygulama Verimliliği

MORGES, İSVİÇRE…Güç yönetim şirketi Eaton, bugün gerek duyulduğunda daha fazla gücü sağlaması için daha az enerji kullanan değişken hızdaki uygulamalar için düşük hızlı, yüksek torklu (LSHT) direkt sürücülü radyal pistonlu– kam lobu tasarımlı – bir motor olan Hydre-MACTM’nin lansmanını gerçekleştirdi. Sınıfının lideri düşük hızlı performansıyla, Hydre-MAC açık deniz petrol, denizcilik, metal geri dönüşüm, madencilik, selüloz ve kağıt ve sabit inşaat ekipman uygulamaları için idealdir.

Hydre-MAC motor, MacTaggart Scott’s motor’un uzmanlığını, özellikle de petrol ve gaz, madencilik ve üretim uygulamalarındaki Eaton’ın kapsamlı endüstri bilgisiyle birleştiren, bir MacTaggart Scott ağır-görev tasarımını kullanmaktadır.

Eaton ürün pazarlama müdürü olan Andreas Kling “Hydre-MAC motor düşük satın alma maliyeti ile verimli, güvenilir ve uzun ömürlü bir güç sağlamaktadır” dedi. Ayrıca, “Eaton’ın ürün ve teknoloji uzmanlığı ve sistem tasarım kabiliyeti bulunan global dağıtım ağı, kritik çalışma alanlarının her zaman en uygun şekilde çalışmasını garanti etmek için pazarın ihtiyaçlarını hızlıca karşılayacak kaynaklara sahiptir”.

Motor yüksek güçteki basınç düşmelerini azaltan iki giriş ve çıkış portuyla; toplamda daha az ısı üreterek ve piston yan yükünü ortadan kaldıran ve aşınmayı-yıpranmayı azaltan simetrik 18 pistonlu/merdaneli bir montaj tasarımıyla, bileşen ömrünü artırmaktadır.

Hydre-MAC motoru, müşterilerin -başarılı operasyonlar için kritik bir unsur olan- çalışma sürelerini maksimize etmek amacıyla, makine şaftını ve tork kolunu değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıp, değiştirme maliyetlerini azaltarak, endüstrinin en çok kurulu motorunun yerini almaktadır.

Daha uzun bileşen ömrü, sadece makine çalışma süresini yükseltmeyip aynı zamanda toplam satın alma maliyetini azaltarak, motor ömrünü uzatmaktadır. Hydre-MAC’ın, şaft contaları, aşınma ringleri, piston contaları ve yatak pedleri dâhil, onarılabilir aşınma yüzeyleri Eaton’ın kalifiye distribütörleri tarafından sahada değiştirilebilmektedir.

Distribütörler artık 20, 160 cm3 deplasmanlı ve 25, 320 cm3 deplasmanlı tipler için sipariş verebilmektedir.

Eaton’ın Hydre-MAC motoru hakkında daha fazla bilgi edinmek için
http://www.eaton.com/hydre-mac Adresini ziyaret edin.

Eaton Hakkında:
Eaton hidrolik birimi inşaat ve madencilik; tarım ve ormancılık; geleneksel ve yenilenebilir enerji; üretim ve işleme; petrol ve gaz; nakliye ve malzeme taşıma sektörlerindeki firmaların verim, güvenilirlik ve güvenlik seviyelerini yükseltmelerine destek olan bir dünya lideridir. Küresel Hidrolik ekibi; adaptör, bağlantı elemanları, silindir, rakor, hortum, boru sistemleri, motorlar, pompalar ve valfler elektrohidrolik elemanlar, fan tahriki, hibrid ve yönlendirme çözümlerini içeren, kapsamlı, güvenilir, yüksek verimli hidrolik ve endüstriyel sistemler, tasarlar, üretir ve pazarlar. Daha fazla bilgi edinmek ve tanınmış ürün marka portfolyomuzu incelemek için lütfen http://www.eaton.com.tr/hidrolik adresini ziyaret ediniz.

Eaton, 2013 yılında 22,0 milyar $’lık satışa imza atmış bir enerji yönetim şirketidir. Eaton müşterilerimize elektriksel, hidrolik ve mekanik enerjiyi daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmeleri için yardımcı olan enerji verimliliği çözümleri sunar. Eaton’ın yaklaşık olarak 103.000 çalışanı vardır ve ürünleri 175’ten fazla ülkede satılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için http://www.eaton.com.tr adresini ziyaret ediniz.

İstatistik: Tarih bilginet — 23 Eyl 2014, 13:45


View full post on Uyum Sinavi Destek