Serbest Kursu • Yaz geliyooor

Ramazan Bayramı eli kulağında gelmek üzereyken herhalde çılgıncasına tatil hazırlıklarına başlayan bir ben değilimdir. Bu sene çocukların okulu, Ramazan’ın yarısını götürünce dedik bekleyelim de Bayram’a kadar, eşim de iznini ona göre alsın uzun uzun tatilimizi yaparız yazlıkta hep beraber. Valla özledim. İstanbul’da yağmur çamur var. Didim’de yazlıkta hava sıcacık, herkes denize giriyomuş komşuların dediğine göre. Heyecan dorukta yani çok bekledik çok eğlenecez.
Bu sene kafama koydum. Dedim ki kızım Emel anayım ben diye diye kendini yaşlandırdın az bi cesaret. Doğumdan sonra kilo alıp veremeyince bi de annelik duygusu da çökünce ben yıllardır denize kocaman mayolar üzerine denizlik etek modelleri geçirip giriyorum. Yok yağım selülitim görünmesin yok çocuklar yadırgamasın diye. Ayol 2 tane aslan gibi evladım var tabi ki göbeğim selülitim olucak birazcık. Yaşım daha 34 benim. Yaşlı sayılmam. Bizim orda İngiliz komşu çok. 50-60 yaşında teyzeler tanga bikini bile giyiyolar. Ben sadece üstümdeki çuval gibi mayoyu atayım artık biraz endişelenmeden keyfime bakayım diyorum.
Derdim tanga filan değil tabii ki benim adam öldürür beni. Zaten ben de öyle bi şey yapmam. Yine çok rahat olamam diyorum ama altı etekli ya da şortlu bikini modelleri var böyle. Hem göbeği de düşük değil onların biraz olsun toparlıyo sanıyorum. Onlardan alma niyetindeyim ama insan bilemiyo bi yandan da. Bu bikinilerin dar ve geniş kloş gibi etek modelleri var. Dar etek mini etek gii duruyo ama daha iyi heralde. Kloş olan benim şu an giydiğim koca pareolar etekler gibi yüzer durur gibi geliyo.
Napıyorum peki ben doğru bi şey mi bu? Kendimi çok yaşlandırıp çok geri çektim bi şeylerden bi yandan. Ailemizde öyle kapalı kişiler de yok bunlar normal şeyler bizde. Ben de zaten o amaçla değil yaşlandım ben artık bize yakışmaz diye düşüne düşüne bu hale geldim. Anladım ki bu mesele zaten sadece bikini mayoyla alakalı değil. Tüm gardırobumda değişiklik yapmam gerek sanırım. Ama tatil heyecanım doruktayken burdan başlamak en mantıklısı. Siz ne dersiniz?

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 19 Haz 2017, 10:20


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres