Serbest Kursu • Saç Bakım Şampuanı

Saç sorunlarının birçoğu saç için uygun olmaya ürünlerin kullanılmasıyla kendini göstermeye başlar. Nemli, kuru, yıpranmış ya da boyalı saçlar için, saç tipine uygun olan ürünler kullanılmalıdır. Loreal sarımsak şampuanı, özel formülüyle, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu özel formülü, saç derisindeki yağ ve nem oranını dengeleyici özelliğe sahiptir. Saç derisindeki bu dengenin sağlanması, yaşanan ya da saçlarımız için tehtid oluşturacak birçok soruna engel olabilir.

Saçlar için en iyi şampuan hangisi, saç derisinde ve saç kökünde kendisini göstermelidir. İçerdiği ısırgan otu ile saç derisinde biriken ve daha çok yağlı saçlarda görünen, yağ birikimini, saç boyaları ve saç şekillendiricilerin meydana getirdiği kimyasal tabakayı saç derisinden arındırır. Saç derisini yumuşak ve nefes alan bir doku haline getirir. Ürünümüze ilham veren ve koruyucu içeriğiyle yıllardır antitoksin olarak kullanılan sarımsak, vücudumuzdaki bilinen faydalarını saç içinde gerçekleştirir. Kepeklenme, saç derisinde kaşıntı ya da istenmeyen bakteriyel oluşumların önüne geçer. Loreal şampuan önleyici ve koruyucu etkilerinin yanında, besleyici, tedavi edici etkileri de mevcuttur. Fransa’nın dünyaca ünlü laboratoires sérobiologiques laboratuarlarında test edilen trichogen aktif madde, saç kökleriniz üzerinde etkili olması için tasarlanmıştır. Cansız ve yıpranmış saçlarda görülen saç ucu kırıkları gibi saç sorunlarına engel olmak için, saç köküne yoğun miktarlarda, protein,mineral ve vitamin desteği sağlar.

Papatyanın stres ve depresyon gibi psikolojik durumlar karşısındaki rahatlatıcı etkisini bilmekteyiz. Bu konuda Schwarzkopf ürünleri saç için şampuan saç dökülmeleri ve seyrelmelerine engel olmak için içeriğine kattığı bir diğer madde, saç köklerinin en çok ihtiyaç duyduğu provitamin b5’tir. Saç köklerimiz bu proteinleri kendileri üretirler. Ancak saçımıza uyguladığımız kimyasallar (boya v.b), fön, saç şekillendiriciler gibi maddeler bu protein yapısını bozar. bu soruna çözüm olmak için saçlarımızın en çok ihtiyaç duyduğu B grubu vitaminleri ile saç kökünü besler ve tedavi eder.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 17 Kas 2016, 09:15


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics: