Serbest Kursu • Kova Burcuna Stil Önerileri

İleri görüşlü, yaratıcı ve sosyal kovalar için stil önerimiz bu yazıda. Her ay farklı bir burcun stilini inceleyeceğimiz blog yazılarımız her hafta sizinle olacak. Yetenekleri ve yaratıcılıklarıyla ön planda olan kova burçları genellikle lacivert, siyah ve mor gibi baskın renkleri tercih ediyorlar. Trendleri yakından takip eden kova kadınları zevkine ve içgüdüsüne dayanarak stilini yaratıyor ve sade fakat trendy parçaları seçiyor. Modern ve rahat giyimi tercih eden kova kadınları. Skinny bir pantolon ve salaş bluz modelleri ile rahat bir stil yakalarken, ince bir şal veya fötr bir şapkayla yaratıcılığını ortaya çıkarabilir.
Bizim önerimiz su burcu olan lacivert seven kovalara, mevsime uygun süet aksesuar kombinasyonları, kalın şallar ve hem bahar aylarında tek başına giyebileceğin hem de kışın kalın kazaklar, hırkalar ve yeleklerle kombinleyebileceğin lacivert parçalar.
Her ne ayakkabı giyersen giy kalbinizi çalabilecek ve sizi cool bir görünüme sokabilecek bir model. Ayak bileğini gösteren bu model pantolonlar uçları püsküllü modelleri olduğu gibi aynı zamanda paçaları hafif ispanyol paça ayrıntısına sahip olanları da mevcut.
Pantolonlarda arka görüntümüzün harika olmasını kim istemez ki? O zaman klasik arka pantolon ceplerinden vazgeçin. Gerçek şu ki; karmaşadan uzak görünüm en iyisi. Minimalist görünümlü ara cepler sizi karmaşadan uzak tutacak.
Yüksek bel pantolonlar daha stil ve elegan gösteriyor, aynı zamanda yüksek bel pantolonları birçok yerde tercih edebilirsiniz mesela ofiste dahi rahatlıkla giyebilirsiniz. Peki sizce en iyi tarafı ne? Elbette bir illüzyona sahip olması ve daha uzun bacaklar göstermesidir. Öte yandan ispanyol paça pantolon ile yakalayacağınız şıklığa ne demeli?

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 23 Mar 2016, 08:31


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics:

Bir cevap yazın