Serbest Kursu • Kontur Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Yüz kusurlarını tamamen ortadan kaldırabilmek için son dönemin oldukça tercih edilen makyaj türlerinden biri olan kontör makyaj iri olan burnu küçük, küçük olan gözleri iri, elmacık kemikleri belirgin olmayan kişilere daha belirgin, elmacık kemiklerine kavuşmuştur daha güzel ve estetik olarak seksi görünmesini sağlar. Kontur makyajı nasıl yapılır sorusuna gelince ilk olarak profesyonel makyaj uzmanlarından yardım olarak uygulayacağınız bu makyajı uygulama esnasında inceleyerek sizler de kendi kontrol makyajınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Yüz bölümlerini ayırarak yüzde kusursuz bildiğiniz ve öne çıkarmak istediğiniz bölümlerinizle ışıklandırma ve gölgelendirme yöntemi ile farklı tonlarda ve yoğunlukta pudralar kullanarak ortaya çıkarma sanatına konuşturuyorsunuz. Bu uygulama için öncelikli olarak cildin makyajı hazır halde bulunması gerekmekte yani temizliği ve bakımı gerçekleştirilmiş olmalıdır. Makyaj için hazır olan arınmış cilt bölümlere ayrılarak kusurlarını kapatmak istediğiniz bölge kontür paleti içindeki size göre en koyu renk fondöten ile kapatılmakta özellikle bu yöntem elmacık kemikleri ve burundaki istenmeyen kemiklerin dikkat çekme oranı oldukça düşürmektedir.

Resim

Sizler kontur makyajı nasıl yapılır diye düşünüyorsanız bu konuda birçok video izleyebilir yada online sitemizi ziyaret ederek sorularınızın cevabını bulabilirsiniz kusursuz bir ten makyajının ardından işiniz oldukça kolaylaşacak ve gözlerinize hafif bir dokunuş ve dudaklarınızda günlük kullanıma uygun bir proje ile günün en özenli kadını sizler olacaksınız. Makyajınızı nude ruj ile yıldızlandırın. Kontör makyajı kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de ilgi çekmiş olup özellikle ekran karşısında geçen bay ve bayanların tercihi arasında yer almıştır.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 11 Oca 2017, 07:35


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres