Serbest Kursu • Kerastase’ın Yeni Reklam Yüzü

Geçtiğimiz günlerde St.Tropez markasının bronzlaştırıcı ürünlerinin reklam yüzü olan stil ikonu Kate Moss, şimdi de ünlü saç bakım markası Kerastase için kamera karşısına geçti. Kerastase’ın “Couture Styling” adını taşıyan yeni saç şekillendirici ürünlerini tanıtan Kate Moss, hacimli saçlarının yanı sıra oldukça sade ve minimal bir elbise tercih etti. Nasıl ağır bir göz makyajını sade bir rujla tamamlıyorsak, oldukça hacimli saç şekilleriyle de kabarık kıyafetlerden kaçınmalı, daha minimal bir tarzla dengeyi sağlamalıyız.

Resim
39 yaşındaki süper modelin saçlarını elde etmek için size bir kaç tüyo verelim. Hacimli saçlar için öncelikle saçınızı kuruturken her zaman saçınızı ayırdığınız yerin aksine farklı bir yerden saçınızı ayırın ve bu şekilde fön makinesinin başı yukarı gelecek şekilde saç diplerinize doğru tutarak saçınızı kurutun. Ardından saçınızı ayırmak istediğiniz haline getirin. Fön fırçasıyla yukarıya doğru tutarak fön çekerken saç diplerinize hacim katmak için ekstra hakim spreyi sıkın.

Reklam kampanyası için İngiliz model Kate Moss’un saçlarına göz alıcı profesyonellikteki şekli Kerastase’ın ünlü saç stilisti Luigi Murenu verdi.
Kerastase’ın yeni saç şekillendirici Kerastase Densifique koleksiyonunda saça hacim veren spreyden ekstra parlaklık sağlayan serumlara kadar birçok farklı ürün yer alıyor.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 15 Ara 2016, 12:34


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres