Serbest Kursu • Kerastase Bakım Serisi

Loreal şampuan Kerastase profesyonel saç bakımında bir numara diyebilirim. Nedeni yıllardır kuaförlük mesleği ile uğraşmaktayım. Hiçbir markayı karalama yapmayacağım. Bütün markaların kendine özgü kaliteli saç bakım ürünleri var. Kerastase 1964’ten beri mükemmel saç sanatını yaratan, saçlarını seven mükemmel görünmesini isteyen ve saçı kökten uca güzelleştirebilen ürünlerinle tüm kadınların saçlarında muhteşemliği görmeyi hakettiği bundan dolayı da incelemesi gereken bir ürün. Özellikle kemoterapi ve radyoterapi uygulanan hastalarda ki saç tipleri için formüle edilmiş ürünlere sahip olmasıda bu ürünler için çok büyük artı .

KÈRASTASE Résistance serisi ayrıca benim kullandığım bir ürün olarak kendi deneyimlerimle sizlere önereceğim bir ürün Kullanan herkesin de begenisi kazanmış marka imrenilen saçlara kavuşmanızın hiç de hayal olmadıgını ispatlıyor. Yıllardır kullandığım KÈRASTASE Résistance serisinin faydasını gördüğüm için sizlerinde saçınızın durumuna göre (kuru, boyalı, yağlı) seçebileceğiniz ürün yelpazesini sizlerle paylaşmak istedim.

Kérastase yenilikçi formüller ve ürünler sunarak saçlarınızda eşi benzeri olmayan parlaklık hacim bakım şansını yakalamanızı sağlıyor, kullanmaya başladığınız andan itibaren bunu gözlemleyebiliyorsunuz. Ürünlerin yapısı ve kokusu da kullanırken farklılığını hissedeceğiniz o yüksek kalitede. Kadınların her türlü ihtiyacına hitap eden bu ürünler dünyanın en iyi kuaförleri tarafından hazırlanmış ev saç bakım programına da sahip.

Boyalı saçlara sahip müşterilerim güzel saçların sırrının özel bir bakım olduğunu biliyorlar. Boyalı saçlar boya ürünleriyle zayıfladıkları için dış etkenlere karşı daha hassastırlar. Bu nedenle canlılığını ve ışıltısını kaybeder. Boyalı saçlar için özel Reflection Serisi ile saçlar canlılığını ve ışıltısını geri kazanır. Banyolarıyla saç rengini güzelleştirirken maskeleriyle saçı parlaklaştırır. Saçın uğradığı zarara göre geliştirilmiş ürünleri kullanmak saçın esnekliği ve parlaklığını geri kazanması açısından çok önemli. Kerastase Reflection serisinden en iyi sonucu almak için : saç telindeki pulcukları kapamak için saçlarınızı son olarak soğuk suyla durulayın

Bir kadının saçına ışıltı kazandırmak için “Elixir Ultime” bakımını öneriyorum. Danışman Kuaförler’de uygulanan; parlaklık, yumuşaklık ve hücre yenilenmesini hedef alan akıllıca karıştırılmış besleyici yağların kullanıldığı sıradışı “24 Karat” ritüeli. “Elixir Ultime” i kullanmadan önce, saç iki kere şampuanlayın ve “güzelleştirici yağ maskesi” ni uygulayın. Bu, müşterilerime yoğun bir rahatlama duygusu veriyor. Parça parça uygulamayı masaj takip eder. Sonuçlar ritüel’in eşsizliğini kanıtlar niteliktedir: kökten beslenmiş ve yenilenmiş saç ışıldar ve dokununca lüks bir yumuşaklık hissi verir.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 01 Ara 2016, 07:18


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres