Serbest Kursu • İkizler Burcunu 2017’de Neler Bekliyor

Sevgili İkizler burcu, 2017 yılında hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek olan gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Hayatınıza dilediğiniz gibi yön verebilir ve olumsuzlukların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde yaratıcılığınızdan dilediğiniz gibi faydalanamıyor ve zorluk çekiyordunuz. Bu yıl şanssızlıklar ortadan kalkacak, gelişmeleri lehinize döndürebileceksiniz.

Sorunlar ve sıkıntılar 2016 yılının son aylarında yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlamıştı ve yeni yılın ilk günlerinden itibaren daha rahat nefes alacaksınız. Cesaretiniz yıl içerisinde üst seviyelerde olacak. Fırsatlar konusunda korkularınızı bir kenara bırakacak, riskleri görmezden gelecek ve hedeflediklerinize sahip olmak adına ne gerekiyorsa yapmak isteyeceksiniz. Harekete geçin ancak tedbirli davranın.

2017 yılının ilk günlerinde sahip olduğunuz konumu gözden geçirebilirsiniz. Aşk, iş ve eğitim hayatınızda istediklerinize sahip misiniz veya neler yapmanız gerekiyor? Tüm bunları kendinize soracak ve ona göre hareket edeceksiniz. Eksiklikleri doğru analiz edebilirseniz, yerine getirmekte o kadar şanslı olursunuz. Yılın ilk günlerinde kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz. Potansiyelinizin farkına varın.

Uranüs, 2017 yılının tamamında burcunuzda olacak. Geride bıraktığımız yıldan başlayan ve bu yıl daha yoğun hissedeceğiniz etkileri dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alacak ve değişim arayışında olacaksınız. İsteklerinizin boyutu nasıl olursa olsun, Uranüs’ün yardımını alacaksınız. Aşk, iş dünyası veya eğitim hayatınız değişecek, hazırlıklı olun.

İkizler burcu, 2017 yılının ortalarına kadar burcunuz üzerinde olan şans etkilerinden faydalanmalısınız. İyi geçirebileceğiniz bir yıl var önünüzde. Eğitim ve işle ilgili konularda rahat olacak, işlerinizi yoluna koyabilecek veya eğitim hayatınızda dilediğiniz notları alabileceksiniz. Sizi zorlayacak, yıpratacak işleri yaparken hiç korku hissetmeyeceksiniz. Projelerinize odaklanacak ve para kazanmayı hedefleyeceksiniz.

Kendinize çok fazla güveniyorsunuz ve bu durum zaman zaman yanlış adımlar atmanıza neden oluyor. 2017 yılının Haziran ayına kadar olan sürecinde daha dikkatli olmalı, olumlu adımlar atmaya çalışmalısınız. Fırsatlar mutlaka karşınıza çıkacaktır ancak doğru değerlendirmeler yapmaya çalışın. Sahip olduğunuz iş hayatınızı koruma altına alın. Şimdiye kadar yaptığınız birikimleri asla riske etmemelisiniz.

2017 yılında iş ve kariyer hayatınızla ilgili istediklerinize kolaylıkla sahip olabileceksiniz ancak sabırlı davranmalı ve güçlenmenin yollarını aramalısınız. Şimdiye kadar elde etmiş olduğunuz başarıların tesadüf olmadığını hem kendinize kanıtlamalı hem de çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinize göstermelisiniz. Başarılarınıza başarı kazandıracaksınız. Dikkatli olmalı, meslek hayatınızı riske atmamayı öğrenmelisiniz.

Genel olarak kendine güvenen burçsunuz ancak bazı konularda gerçekten neler yapabileceğinizi göremiyorsunuz. Finansal konularda zaman zaman kısıtlanıyor olabilirsiniz ancak planlarınızı doğru yaptığınız sürece az ile yetinmeyi de öğrenebilirsiniz. Yıl içerisinde verecek olduğunuz emekler karşılıksız kalmayacak. Doğru kişilerle bir arada olacak, doğru adımlar atacak ve sorumluluklarınızı zamanında yerine getireceksiniz.

İkizler burcu, 2017 yılında aile hayatınız sizin için biraz daha ön planda olacak. Geride bıraktığımız yılda ailenizi çok fazla umursamamış olabilirsiniz ancak bu yıl tam tersi olacak. Maneviyatınız güçlenecek İkizler burcu. Aşk hayatınızın da bu etkilerden nasibini alma ihtimalleri var. Süregelen birlikteliğiniz veya yaklaşımlarınızda net olmalısınız. Süregelen birlikteliğinizde zorlayıcı durumlar meydana gelebilir ancak şanslı olacaksınız.

İlişkinize zarar verebilecek hemen her türlü gelişmeden uzak durduğunuz sürece pek zorlukla karşılaşmayacaksınız. Olgun kalmalı, tüm suçu da partnerinizde aramaktan vaz geçmelisiniz. Uzun süredir devam eden ilişkinizin çıkmaza girdiğiniz düşünüyorsanız da sonlandırabileceksiniz. Sorunsuz devam eden ilişkiniz için de güçlenmeler yaşanacak. Aşk konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin.

İkizler burcu, 2017 yılında şans ve başarı hayatınızın her alanında sizinle olacak. Hedefinize odaklanmalı, doğru yolda ilerlediğinizden emin olmalısınız. Yapmış olduğunuz hatalar artık geçmişte kaldı. Derslerinizi çıkartın ancak mutlaka geleceğinize odaklanın. Genç yaşlarda olan İkizler burcu insanlarının erken olgunluk gösterme ihtimalleri var. Hayatınızın her alanında sizin mutlu olmanızı sağlayacak kapılar aralayacaksınız.

2017 yılının hemen her döneminde olgunluk göstereceksiniz. Alacağınız etkilere karşı koyduğunuz sürece zorlanacağınızı unutmayın. Hayatınıza mutlaka sizinle aynı düşünceye sahip olmayan kişi veya kişiler girecektir. Bu kişi veya kişiler hayatınızın hangi bölümünde karşınıza çıkarsa çıksın, kendi düşüncelerinize odaklanın. Şans, güç ve yükselme 2017 yılında sizinle olacak İkizler burcu.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 21 Ara 2016, 08:42


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres