Serbest Kursu • Hırka Seçimlerinde Tüyolar

Havaların bir ısınıp bir soğuduğu şu günlerde bayanlarda ne giyeceğini şaşırıyor. Hava durumunu tahmin etmek zor olduğundan dolayı mevsimlik kıyafetler bu dönemler için uygun gibi görünüyor. Hırka modelleri genel olarak baktıldığında uzun olması sebebiyle tuniklerle benzerlik gösterdiğini söylemeliyim ancak çoğu modelde tuniklerle gibi tek parça değil belden bağlamalı, kuşağı olduğu için hırka ayrımını yapabiliyoruz. Dilerseniz gömlek üzerine veya t-shirt üzerine giyebileceğiniz modeller mevcut. Klasik sevenler için klasik,spor sevenler için yine renkli desenlerin hakim olduğu hırkalar bulunuyor.

Hırka kullanımlarında doğru stillerde ve doğru uygulamalarla çok şık ve tarz olunabiliyor. Önceleri sadece üşündüğümüz de ya da soğuk havalarda kullanılan hırkalar artık her mevsim kullanılarak. kıyafetlerle kombin yaparak ne kadar önemli ve gereksinim olduğunu anlamış oluyoruz. Artık hırkalara gerekli değeri vermeye başladık. Uzun ya da kısa püsküllü hırkalar doğru kombin yapıldığında çok şık ve tarz olunabildiğini görmüş bulunuyoruz.

Tayt veya pantolon üzerine uzun veya kısa hırkalar giyerek, altına düz spor ya da topuklu ayakkabılar ile çok şık modeller oluşturabiliriz. Rengarenk her boyda her modelde her dönem hırka giyerek, küçük dokunuşla fular ya da aksesuarlarınızla kendi stil ve tarzınızı oluşturabilirsiniz. Her zaman püsküllü hırkalarla çok şık olabilirsiniz.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 23 May 2016, 07:31


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres