Serbest Kursu • Etek ve Tunik Modelleri Hakkında

Kıyafetlerin artık farklı aksesuarlarla birlikte, hali hazırda kombinlenmiş olarak satılması çok hoşuma gidiyor. Uzun zamandır kemerleriyle birlikte satılan pantolon ve etek modelleri vardı ama bu yelpaze son son biraz daha genişledi. Alışveriş bağımlılarını bu tarafa alayım, dikkat kesilin hanımlar.

Şahsen ben aslında başka birinin benim yerime karar vermesinden hoşlanmam ama son zamanlarda ister istemez fark ettim ki alışverişte kombinli satılan şeyler hoşuma gidiyor. Hem aynı parayı verip 2 şeye sahip oluyorsunuz hem de doğru düzgün modacılarla çalışan, ucuz ve standart ürünler yerine gerçekten de tarz parçalar satmaya özen gösteren markalar gerçekten de kombinleme işini iyi yapıyor. Hatta bazıları zevke göre opsiyonlar bile sunuyorlar. Tabii ki bahsettiğim şey kıyafetlerin yanında verilen aksesuarlarla ilgili.

Aksesuardan kastım ne? Özellikle tişört, bluz ve tunik modelleri ile karşıma sıkça çıkan kolyeler ve tabii ki pantolon ve etek modelleri ile uzun zamandır sunulan kemerler. Bazen yaka iğnesi gibi şeylerle de karşılaşıyorum ama artık yaka iğnesi kullanan var mı hala emin değilim. :/

Bu kemer uygulamasını birçok marka yapıyor. Özellikle kadın giyimin büyük isimleri sizin de bildiğiniz gibi bunu bir trend haline getirdiler. (Reklam yapmayalım şimdi :)) Ama yakın zamana kadar dikkat ettiyseniz adeta kartondan yapılmış, ikinci takışta parçalanan aşırı dandik kemerler veriyorlardı. Şimdi kalite epey yükselmiş. Bir mağazaya girdiğinizde parasını vererek alabileceğiniz ürünü aynı kaliteyle ürün yanında hediye ediyorlar. Bu ilk olarak kolyelerde dikkatimi çekti.

Tunik giymeyi seviyorum ve haliyle tunik modelleri hakkında bolca fikrim var. Dikkat ettim de son zamanlarda kolyeli tunik modelleri her yerde karşıma çıkmaya başladı. Hatta bir adım ileri gidip hediye ettikleri kolyeyi tamamlayan küpe, yüzük gibi diğer parçalar da aksesuar reyonunda set şeklinde satılıyor çoğu mağazada. Ve işin güzel tarafı bu ürünler gayet kaliteli. Tuniğin fiyatı aynı. Bence bu aksesuar işine biraz daha yoğunlaşmak gerekiyor hanımlar. Sonuçta arz talep meselesi. Biz talep edersek firmalar mecburen sayıyı arttıracaklar.

Aynı şey pantolon ve etek modelleri için de geçerli. Sadece kemer değil, bele bağlanacak bir sürü şey bu ürünlerle birlikte veriliyor. Geçenlerde kardeşimin aldığı bir etekte ister bele, ister saça ister boyna takılabilecek şalımsı bir kumaş kemer geldi mesela. Çok da güzel şeyler çıkıyor, birçok şeye uydurabiliyorsunuz. Bence bu konunun üzerine eğilip markalara bu konudaki talepleri iletmenin vaktidir hanımlar.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 29 May 2017, 11:13


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics: