Serbest Kursu • eskileri değerlendirin

Bugün size kendin yap örnekleri vereceğim! İster sevdiklerinize hediye edin, ister kendiniz kullanın! Beğeneceğinizi düşünüyorum. Yaz mevsimi kapıda… Evet bu sene biraz geç kaldı ama yine de olacak olacak hava yine sıcacık olacakkk! Sıcak günleri bahçelerde balkonlarda geçirmek isteyenler için de birkaç ufak önerim var!
Evet buyrunuz… Yaparken hem el işlerine olan bağlılığınız artsın hem de yaratıcılığınızı kullanmaya özen gösterin! Ayrıca bahçelerde örgü işlerinin ne kadar güzel duracağına inanamayacaksınız!

Örneğin bir çantadan saksı yapmayı hiç denediniz mi? Eski bir çantanıza yeni bir hayat katarak onları taşınabilir bir çiçek saksısına dönüştürebilirsiniz. Çantanızın üzerine de örgü bir kılıf örerek çok daha şık bir hale getirebilirsiniz!

Eski yemek kaşıkları:
Eski yemek kaşıklarınızı bir miktar düzenleme ve geri dönüşümü ile kendinize böyle bir duvar askısı yapabilirsiniz. Mutfakta kullanabileceğiniz bu askı, yemek kaşığı olduğu için ayrıca bir manidar olacaktır.

Eski kepçeler:
Hiç bir şey yapmadan bu servis kepçeleriyle sizde mutfağınızda, yemek esnasında farklı bir ambians oluşturabilir, gerek kendiniz için gerek misafirleriniz için hoş ortam yaratabilirsiniz. Kepçelerin içerisine kokulu mum yerleştirmeniz kafi!

Cam kavanozlar:

Cam kavanoz ile avize yapabilmeniz için bir kaç malzemeyi temin etmeniz gerekmektedir. Bu kavanozların üzerine amigurumi ile kılıf ördünüz mü herkes sizin avizelerinizi kıskanacak demektir!

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 21 Haz 2017, 14:59


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres