Serbest Kursu • Büyük Beden Giyim Tüyoları

Kıyafet seçimi kadınlar amaçlı her an büyük önem taşır. Çalışan kadınlar , randevusu kalan kadınlar muhtıra kıyafet seçiminde uzun saatlerini aynanın karşısında geçirir. Hele bir de bayan kilolu ise, giydiği her şeyi yakıştırmak yerine güçsüz bir bayandan ek olarak birçok zaman harcar aynanın karşısında.

Efsane bir söz vardır "Çirkin bayan yoktur, bakımsız bayan vardır" şeklinde. Bu sahiden dosdoğru bir laftır. Fazlalıkları kalan kadınlar dosdoğru giyim tercihleri ile rahatlıkla şık görünebilir ve günün yıldızı olabilmektedir . Kilolu bayanlara birkaç mühim tüyo sunmak istedik.

Kilolu olmak çirkin olmak demek değildir. Vücut yapısına cazip giyinen her bayan giyim tarzı ile etrafındaki insanları rahatlıkla etkileyebilir. Bu sebepli biz de bakimliyiz.com olarak, kilolu bayanlara kıyafet ve ayakkabı modelleri seçiminde yardım olmak yerine , bu yazıyı hazırladık ve birkaç tüyo verdik. Yazımıza örnek teşkil edecek görsellere de galerimizden erişebilirsiniz.

Kilolu kadınlar maxi elbise modelleri tercih ediyorsa ve fazlalıkları basen ve kalça kısmında toplandıysa düz inen elbiseleri tercih edebilir. Basen bölgesi ve kalça bölgesi sorunlu bayanların mini elbiseler ise tercihi, kloş modellerden ziyade tekrardan düz inen modelleri tercih etmeleri gerekmektedir. Kilolu kadınlar iri desenler, büyük cepler, kalın kemerler büyük taşlar buna benzer detaylardan kaçınmalı ve ek olarak minimalist giyinmeye itina göstermelidir. Fazlalıklar kollarda ise straples ve kolsuz elbiseler, tercih edilmemeli, bilhassa yer altındaki deformasyonu kapamak yerine kollu elbise modelleri tercih edilmelidir.

Büyük beden elbise her modelde de şık durmaz. Bu sebepli birçok dar birçok mini ve balık etekli modellerin kullanımı pek cazip görülmemektedir. Fazlalıklar karın bölgesinde ise göğüs altından kemerli ya da kuşaklı elbiseler kullanılabilir.

2016 büyük beden yaz modası desenli elbiseleri de işaret etmektedir ancak yukarıda da bahsettiğimiz buna benzer ek olarak ufak desenli elbiseler seçilmelidir. Büyük beden elbise almak isteyen kadınlar bu detaylara dikkat ettiği takdir de gayet şık bir yıl geçirebilir. Çiçek desenli elbiseler de bu senenin modasıdır. Kilolu kadınlar çiçek desenli elbiseleri de rahatlıkla taşıyabilir.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 26 Nis 2016, 06:56


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics: