Serbest Kursu • Bu Yazın Trendi Bralar

Her sene aralık ayında seçilen yılın rengi, pantone tarafından belirlendi. Fakat bu sene bir ilke imza atıldı ve pantone senenin rengi olarak Rose Quartz ve Serenity adında iki rengi seçti. Böylece ilk defa iki renk seçilmiş oldu. Dilimizde bebek mavisi ve kuartz pembesi olarak geçen bu iki rengin kombinasyonuna ekim ayında gerçekleşen, Chanel’in baş desinatörü olan Karl Lagerfeld’in defilesinde rastlamış ve sinyallerini almıştık.
Pantone’nin Executive Direktör’ü Leatrice Eiseman yaptığı açıklamada; ‘Bu yıl pantone, ilk kez iki rengi bir arada kullanıyor. Moda alanında kombin yapma açısından işi daha da kolaylaştıracak. İki rengin mükemmel uyumu pek çok markada karşımıza çıkacak. Her ikisi de pastel tonlarında olan renkler, özellikle ev dekorasyonunda da mükemmel uyum yakalanacak.’ dedi.
Tüketici eğilimlerine bakılarak belirlenen renkler, oldukça sakin. 2016 pantone renklerinin, cinsiyet kimlikleri ve eşitliği üzerine bir mesaj verdiği söyleniyor. Renk enstitüsü yaptığı açıklamada; ‘Renklere bu yaklaşımın cinsiyet eşitliği ve akışkanlığıyla aynı döneme denk gelmesi bir tesadüf olamaz. Tüketiciler artık çok rahat bir şekilde renkleri bir ifade biçimi olarak kullanmaya başladı, bu esnada yargılanmak veya bir kalıba sokulmak onları korkutmuyor.’ dedi. Pantolon modellerinizi seçerken de ki özellikle yüksek bel pantolon en gözde modelleri temsil ederken, renk seçimini de doğru yapmak kritik nokta.
Hem seksi hem de cool bir görünüm elde etmek istiyorsan yazımızı okumaya devam et. Sokak modasında görmeye yavaş yavaş alıştığımız dantel iç giyimleri günlük hayatımızın anahtar parçalarından olacak gibi görünüyor. Beyaz gömleklerin altından, askılı tişörtlerin yanlarından, v yaka trikoların omuzlarından ve sırt dekoltelerinden birçok şekilde gösterebileceğiniz dantel iç giyimler ile gizemli fakat seksi bir görünüm elde edeceksiniz.
Bu kombinleri nerede kullanabilirim diyorsan, festivallerde, yaz akşamlarında dışarı çıkarken, plajda ve gece eğlenmeye giderken tercih edebilirsin. Yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulmak için tişörtlerinle ve atletlerinle kullanarak cool bir görünüme kavuşabilirsin. Hem size seksi bir hava katacak hem de çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekeceksiniz!
Senin için derlediğimiz stillerle sende kendi kombinini rahatlıkla oluşturabilirsin. Bahar geliyor ve havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı bile. Kot şortlar salaş hırka modelleri ve tişörtlerle dantel veya dikişsiz iç giyimleri kombinlerken uzun kolyelerle stilini hareketlendirebilirsin. Bizim önerimiz birkaç uzun kolyeyi üst üste kullanarak bohem bir hava yaratabilirsin.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen ilovehuni88 — 14 Mar 2016, 11:19


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics:

Bir cevap yazın