Serbest Kursu • Aslı Enver Loreal Marka Yüzü Oldu

L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi; dikkat çekici güzelliği ve başarılı kariyeri ile adından söz ettiren ASLI ENVER oldu.

Dünyanın kozmetik devi Loreal Paris’in en güçlü markaları arasında yer alan L’Oreal Paris Elseve’in yeni güzellik elçisi dikkat çekici güzelliği ve başarılı kariyeri ile adından söz ettiren ASLI ENVER oldu. Böylece Aslı Enver; Jane Fonda’dan Andie Macdowell’a, Jennifer Lopez’den Blake Lively’ye, Eva Longoria’dan Doutzen Kroes’a kadar dünyaca ünlü sayısız yıldız gibi L’Oreal Paris’in güzellik elçileri arasında yerini aldı.

Resim

Aslı Enver, L’Oreal Paris E[url][/url]lseve ailesine katıldığı için yaşadığı mutluluğu aktarırken: “L’Oreal Paris Elseve güzellik elçisi olduğumdan beri Elseve Komple Onarıcı Kırık Uç Karşıtı Onarıcı Şaç Şampuanından vazgeçmiyorum. Özellikle de işim gereği saçlarımın her zaman iyi görünmesi gerekiyor. Saçlarımın bakımlı olması, bana kendimi çok daha iyi hissettiriyor. Bunun için de L’Oreal Paris Elseve markasının uzmanlığına güveniyorum.”dedi.

Setlerde fön, maşa gibi sebeplerle saçlarının kırıldığını, uçlarının çatallaştığını ve yıpranmış bir görünüm oluştuğunu ekleyen Aslı Enver, daha önce kullandığı pek çok farklı şampuan, bakım ürünün de kırık saç uçlarına büyük faydalar sağlamadığını, fakat sonunda aradığı çözümü Loreal şampuan serisi ile bulduğunu açıklayarak harika saçlarının sırrını bizlerle paylaştı.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 06 Ara 2016, 08:55


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics: