Serbest Kursu • 2017 Makyajı

2017 yılı makyaj trendleri ; Pembe ve şeftali renkli allıkları unutun, ilkbahara natürel görünümlü bir makyajla hazırlanın. Maskaranın da oyun dışı kaldığı yeni sezonda bir kaş kalemiyle kaşlarınızı ortaya çıkarın. 2017 yılında yüz şeklinize göre makyaj yapmak gerekli.. Bunun hakkında birçok kurum bilgilendirmeler yapsa da bu bilgilendirmeler hemen her kadına ulaşamamıştır. Makyaj yapmak oldukça ciddi bir işlem olduğu için makyaj yaparken yüzünüzün şekli oldukça önemlidir çünkü yapım aşaması kişinin yüz şekillerine göre en iyi olanı bulmak amaçlanır. Bu duruma örnek vermemiz gerekirse günlük hayatta bilinmeden sadece kendi renk zevkine göre makyaj yapan kadınların sayısı oldukça fazladır.

Aynı zamanda bu bilinmeden yapılan makyajların sayısı da giderek artmaktadır. Bu sebepten dolayı yanlış makyaj yapan kişilerde memnun olmama gibi birçok kötü zevk durumu ortaya çıkmaktadır. Yüz şekline göre makyaj bayanların kendi yüzleri için en doğru makyaj şekillerini bulmalarını sağlar bunun yanı sıra ten rengine göre fondötenler ile yapılan seçimlerle de en yüzleri için en uygun renkleri bulmalarında önemli bir rol oynamaktadır. Bu iki durumu birleştirdiğimiz zaman yüz şekline göre makyaj yapmak doğru olanı bulmanın yanı sıra ten rengine göre de seçim yapmak en iyi renkleri bulmamızı sağlamaktadır. Ayrıca bu makyaj konusu üzerine birçok marka ortaya çıkmış olduğu için rekabet ortamı da iyice artmaktadır.

Resim

Bunun yanı sıra satışa sunulan markaların ürettikleri ürünlerin sayısı ve çeşitliliği günden güne değişmekte olduğunu biliyoruz. Baharın en önde gelen makyaj stili, pastel tonlar sizi taze ve dinamik gösterecek renkler. Abartılı makyajlar yerine taze bir yüz ve doğal makyaj tercih etme zamanı simdi. Ekru tonlar bu sene gözlerde oldukça moda. Gözlerle uyum ve denge oluşturan dudak makyajındaysa bu yıl tercih edilen renkler; kahvemsi turuncular, mantar renkleri, mürdüm ve pembe tonları. Mat ruj ve pudralanmış bir dudak makyajı bu senenin trendi..

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 21 Ara 2016, 07:01


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres

Topics: