Linkler ( Websiteleri ) • bot mu modelleri

Ayakkabı seçimi mevsimi ne olursa olsun çok dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Ancak kışlık ayakkabı seçimi diğer mevsimlerden daha önemlidir çünkü kış zaten çok kolay bir şekilde hasta olunabilen ve bu hastalıkların zor atlatıldığı dönemdir.Eğer doğru ve sağlıklı bir bot modelleri seçmezseniz ayaklarınız üşüyebilir aynı zamanda ok terleyebilir ve yine içinde kaldığı sürece üşüyebilir böylece sonunda çok ciddi hastalıklara sebep olabilir. Bot modelleri denince akla ilk olarak deri, kalın tabanlı estetik görünümden uzak modeller gelebilir ancak bu yılın ayakkabı ve bot tasarımları diğer yılları gölgede bıracak derecede başarılı görünüyor.

Kışlık ayakkabı ve bot seçerken ilk olarak seçeceğiniz ayakkabı ya da bot modelinin tam olarak ayak ölçünüzde olması gerekip birazcık dahi küçük ya da büyük olmaması gerekir. Bu sadece kullanım konforu açısından değil aynı zamanda ayaklarınızın terlemesi ya da üşümesini engellemek için çok önemlidir. Ayağa büyük gelen bot ayağın bot içerisinde hareket etmesine ve kenarların da aşınmasına sebep olur. Ayağa dar gelen bot ise ayağın normalden çok daha fazla terlemesine, şişmesine ve mantar gibi ayakkabı kullanımına bağlı bazı hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu arada bayan bot modelleri içerisinde yer alan deri ürünlerin satın alınıp kullanılmaya başlandıktan sonra bir ay içerisinde yarım numara ya da bir numaraya kadar açılma yapabileceğini unutmayınız.

Süet ve güderi ayakkabı modellerinde bu şekilde deri ürünlerde olduğu gibi bir açılma olması beklenmez. Bir miktar açılma olabilir ancak bir numaraya kadar açılmaz. Bu sebeple süet ya da nubuk ayakkabı modelleri ya da bot modelleri tercih ederseniz tam olarak ayak numaranıza uygun ölçüde satın almanız gerekir. 2016 çizme koleksiyonlarını incelediğinizde süet ve nubuk ürünlerin neredeyse deri ürünlerden daha fazla olduklarını göreceksiniz. Süet ve nubuk ayakkabı modelleri konusunda unutulmaması gereken en önemli nokta ise bu ayakkabı modellerinin düzenli bakıma ihtiyaç duyması, eğer gerekli bakımı düzenli yaparsanız çok uzun ömürlü ve ilk günkü kadar şık olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen hicabundantleones — 29 Kas 2016, 12:16


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres