Juridisch Instituut Nederland-Turkije

 01/03/2018 | Kategori: @websayfa.nl | Etiket:, , | Yorumlar:(0)


Onze missie
Wetten veranderen en rechtspraak leidt steeds tot nieuwe inzichten. Tevens breiden de betrekkingen tussen Nederland en Turkije zich steeds verder uit. Dit leidt ertoe dat specialistische kennis van beide rechtsstelsels en specifieke rechtsgebieden onontbeerlijk zijn geworden voor de oplossing van knelpunten in de rechtspraktijk.

Dankzij ons team van ervaren juridische professionals en ons netwerk in beide landen zijn wij in staat om de Nederlandse rechtspraktijk te voorzien van snelle en efficiënte oplossingen.

Misyonumuz
Kanunların ve içtihatların her geçen gün değişmesi ve Hollanda ve Türkiye arasındaki ilişkilerin gelişmesi hukukun uygulanmasındaki sorunların çözümü için her iki hukuk sisteminde ve özel hukuk alanlarında uzmanlaşmayı zorunlu kılmaktadır. He iki ülkede hukuk alanında faaliyet gösteren tecrübeli ekimiz ve geniş ağımız sayesinde Hollanda hukukunun uygulanmasında hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.

Etkinlikler başlığı altında:
Her iki hukuk sisteminde özellikle girişimcilik hukuku, ticaret hukuku, vergi ve maliye hukuku, sözleşmeler hukuku, sorumluluk hukuku, arabuluculuk, şahıs ve aile hukuku ve miras hukuku alanlarına dair sahip olduğumuz bilgiyi kurslar, seminerler ve konferanslar aracılığıyla genişletmekteyiz.

View full post on Demo WebSayfa Solutions

Yeni ilan: | Eski ilan: