Diger Yabanci Diller • en iyi tuluml çeşitleri

Sezon trendleri arasında olan tulumlar, tahtından inmemekte kararlılar spor tarzı tulumlar, gece tulumları ve daha bir çok tulum modelleri, bulmamız mümkündür. Tulum elbiseler, tek parçadan oluştuğu için aslında pratik ve kolay giyim parçaları arasındadır. Kolay ve pratik bir giyim gibi görünse bile çoğu kadının tulumları nasıl kombin yapacağı hakkında pek fazla görüşü bulunmuyor. Moda ve stil uzmanlarına göre tulum elbiseler, kısa boylu bayanların kesinlikle giymemesi gerektiğini söylüyorlar. Uzun boylu bayanlara ise yakışan bir giyim parçası olduğunu da belirtelim. Tulumlar da modelleri ve desenleri konusunda kendinizi çok riske atmadığınız sürece tulum elbiselerle çok şık kombinler yaratmanız da oldukça mümkündür. Şunu belirtelim ki tulum elbise seçimleriniz de vücudunuza en uygun tulum modelini bulmak için sık sık deneme yapmaktan da çekinmeyin.

Resim

Uzun boylu bayanlar tulum modelleri, seçimi yaparken geniş paçalı tulumlar, uzun boylu kadınlara çok yakışacağını ve harika duracağını bilmelerini isteriz. Ayrıca desenli ve baskılı tulum modellerini de kendi üstünde denemeliler.

Atletik vücuda sahip bayanlar, ince askıları olan ve düşük bel tulum modellerini tercih edebilirler.

Kıvrımlı vücut yapısına sahip hanımlar ise, koyu renk tulum parçalarına öncelik vermeleri onların açısından iyi olur. Flare tarzı denilen tulum modelleri kıvrımlı vücut yapısına sahip bayanlara oldukça yakışacaktır.

Çok zayıf ve ince bir bayansanız, pileli tarz veya fırfırlı tulumlar tercihiniz olabilir.

Kısa boylu bayanların tulum tercihleri ise bol tarzdaki tulum modellerinden uzak durmalılar bunun yerine boyu kısa tulumlar denemelidirler.

Tulumların bir çok modeli mevcut bunlardan bazıları bol paçalı tulum modelleri bu tarz bere modelleri altına giyebileceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar sizi hem şık hem de olduğunuzdan daha uzun boylu görünmenizi sağlayacaktır. Boru paçalı tulumlara ise, topuklu sandalet ayakkabı giyinerek şık ve kadınsı bir görünüm kazanabilirsiniz. Günlük tulumlarınızın ise, giyebileceğiniz şık ve tarz spor ayakkabı veya babet ayakkabılar ile çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca renkli tulum modelleri bu yılın en trend modelleri arasında. Bu tarz tulumlarla da ten rengi ayakkabı kombinasyonları yapabilirsiniz.

İstatistikler: Gönderilme zamanı gönderen refikaltan — 16 Ara 2016, 06:32


View full post on Dilogren.com | Yabancı Dil Eğitiminde Tek Adres